Úvod - Spojená škola Pavla Sabadoša internátna, Prešov

Oznamy a aktuálne informácie nbsp; Pozor !!! Uchádzači o štúdium v študijných odboroch na našej strednej odbornej škole musia už podľa zákona robiť v tomto roku prijímacie skúšky. Pozrite si POŽIADAVKY NA PRIJÍMACIE SKÚŠKY PRE ŠTUDIJNÉ ODBORY V ŠK. ROKU

OVERVIEW

This website spojenaskola.info currently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have explored twenty pages inside the domain spojenaskola.info and found six websites referring to spojenaskola.info. We were able to observe three contacts and locations for spojenaskola.info to help you correspond with them. We were able to observe one public networking platforms enjoyed by spojenaskola.info. This website spojenaskola.info has been on the internet for nine hundred and nine weeks, three days, fourteen hours, and thirty-nine minutes.
Locations
Online Since
Feb 2007

SPOJENASKOLA.INFO RANKINGS

This website spojenaskola.info has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for spojenaskola.info

Traffic ranking (by month) for spojenaskola.info

Traffic ranking by day of the week for spojenaskola.info

SPOJENASKOLA.INFO HISTORY

This website spojenaskola.info was registered on February 02, 2007. It is currently nine hundred and nine weeks, three days, fourteen hours, and thirty-nine minutes young.
REGISTERED
February

COMPANY SPAN

YEARS
MONTHS
DAYS

MŠ, ZŠ a SŠ pro sluchově postižené ve Valašském Meziříčí

června jsme se na Zahradní námořní slavnosti rozloučili s předškoláky, kteří nám odchází do ZŠ. My všichni, kdo se skrýváme za těmito stránkami, přejeme všem žákům, učitelům, tlumočníkům, asistentům a všem dalším zam. 7 duben Tvoje pravda nemusí být skutečnost! .

WHAT DOES SPOJENASKOLA.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of spojenaskola.info Mobile Screenshot of spojenaskola.info Tablet Screenshot of spojenaskola.info

Spojena skola Pavla Sabadosa internatna Presov

Peter Gulas

Duklianska 2

Presov, --, 08076

SK

WebSupport s.r.o.

Michal Truban

Stare Grunty 12

Bratislava, 84104

SK

ZONER software a.s.

Petr Horinek

Nove Sady 18

Brno, Czech Republic, 60200

CZ

SPOJENASKOLA.INFO HOST

I discovered that the main root page on spojenaskola.info took three thousand nine hundred and thirty milliseconds to stream. Our parsers could not discover a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
37.9.175.9

NAME SERVERS

ns1.websupport.sk
ns2.websupport.sk
ns3.websupport.sk

WEBSITE IMAGE

I diagnosed that this website is weilding the openresty operating system.

Úvod - Spojená škola Pavla Sabadoša internátna, Prešov

DESCRIPTION

CONTENT

This website spojenaskola.info states the following, "Spojená škola Pavla Sabadoša internátna, Prešov." We viewed that the website stated " Človek nemiluje deti pretože sú to deti, ale zamiluje si ich cez náklonnosť, ktorá vzniká pri výchove." It also said " Termíny prázdnin pre školský rok 20142015. 51Celoštátne športové hry pre sluchovo postihnutých žiakov. Prioritné činnosti vykonávané v CŠPP. Máte sluchovo postihnuté dieťa? Máte dieťa s narušenou komunikačnou schopnosťou? Rozvrh pracovnej činnosti pracovníkov CŠPP."

SEEK SUBSEQUENT DOMAINS

Spojená škola Belá

Have a look at our presentations. My future holiday in Russia. My future holiday in Russia. I hope I will go on holiday to Hawai.

Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky s o. z. Stredná priemyselná škola elektrotechnická S. A. Jedlika - Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola a Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia

Spojená škola, Komárňanská 28, Nové Zámky s o. Stredná priemyselná škola elektrotechnická S. Jedlika - Jedlik Ányos Elektrotechnikai Szakközépiskola a. Obchodná akadémia - Kereskedelmi Akadémia. Neviem prihlasovacie meno alebo heslo. Az iskola udvarán! 4 Miesto .

Spojená škola ĹaÄľa Nivy 2

Šiadosť o povolenie parkovania. Stredná priemyselná škola, Nivy 2, Šaľa. Stredná odborná škola, Nivy 2, Šaľa. ÚSPEŠNà PROJEKTY NAŠICH ŠIAKOV. Medzinárodnà strojársky veľtrh v Nitre. Và menná stáž pre žiakov z Prahy.

Spojená škola, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Obchodná akadémia. Vitajte na stránkach našej školy. Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky zaslalo v týchto dňoch balík obsahujúci kultúrne poukazy pre žiakov našej školy. Všetky informácie ohľadom použitia kultúrnych poukazov nájdete na stránke www. C triedy si môžu kultúrne poukazy vyzdvihnúť na sekretariáte školy do 15.